Сумки ZILLI : продаж, здача в ломбард, викуп

У 1970 року підприємець Алан Шимель(Італія) і кравець Теофилио Зилли(Франція) заснували бренд ZILLI. Теофилио Зилли тоді був простим кравцем, що мав власну невелику майстерню, де виконував замовлення на пошиття верхнього одягу з шкіри і хутра. Його роботи відразу привертали увагу зовнішнім виглядом і якістю: ретельний підбір матеріалів і копітку працю кравця перетворювали кожен виріб в витвір мистецтва. Підприємницький характер Алана Шимеля не зміг пройти повз такого майстра, тому Шимель викупив майстерню Зилли і став «розкручувати» створений бренд. Лондон, Париж, Москва — ZILLI без зусиль підкорював столицю за столицею. З 1996 року під маркою ZILLI окрім одягу стали випускатися аксесуари, в тому числі сумки. За унікальна майстерність модний будинок ZILLI був нагороджений Орденом Почесного Легіону.

ZILLI сьогодні — це скромна розкіш, витончена простота, межуюча з ідеальністю.

Сумки ZILLI

У лінії аксесуарів ZILLI чоловічі і жіночі сумки, при виробництві яких використовуються виняткова високоякісна сировина. Брендові сумки як ювелірні прикраси : дорогі, рідкісні і по їм відразу видно рука майстра. Звідси витікають висока вартість і відповідний статус брендових виробів, а також можливість здати брендову сумку у ломбард. Окрім високої ціни, брендові сумки ZILLI відрізняються своїй неповторністю — виробництвом в невеликій кількості і щорічним повним оновленням колекцій.

Прийом брендових сумок в ломбард

Продати сумку ZILLI украй складно, фактично неможливо, тому що це не засіб масового споживання і знайти відповідного клієнта проблематично. Проте можна здати брендову сумку ломбард і отримати при цьому грошові кошти. Вирішивши, до прикладу, самостійно продати сумку шкіри крокодила мало знайти зацікавленого покупця, необхідно здійснити операцію мінімальними втратами в вартості виробу. Придбавши товар з рук, немає гарантії, що він напевно оригінальний, тому покупці прагнуть максимально збити ціну, навіть якщо упевнені, що перед ними — оригінал. Чоловіча сумка з крокодила, продати яку на ринку не представляється ніякій можливості, може довго припадати порохом на окремій полиці в шафі і у кінцевому рахунку стати просто викинутими на вітер чималими грошовими коштами.А може і принести відчутний доход, особливо, якщо сумка була отримана власником в якості подарунка, і йому нічого за її платити не припало.

Вигідно продати сумку ZILLI оригінал допоможуть співробітники ломбарду Перспектива.

У ломбарді Перспектива можна:

  • ​ Підтвердити оригінальність брендової сумки;
  • Визначити вартість сумки ZILLI — новою і що була в вживанні;
  • Продати чоловічу сумку ZILLI або жіночу по високій ціні, уникнувши торгу і спроб понизити ціну виробу будь-якими способами;
  • Здійснити викуп сумок ZILLI ціні нижче тієї, що виставлена в бутику ZILLI.

Викуп сумок ZILLI

У життю бувають різні ситуації, після яких в ломбардах можна знайти багато різних і порою несподіваних речей. Комусь доводиться розлучатися з дорогими і улюбленими предметами. З іншої сторони, це дає можливість іншим людям знайти саме те, що їм необхідно по прийнятній ціні. Що бажають стати власниками ексклюзивних сумок, які вже не робляться і відсутні в бутиках, прибігають до допомозі ломбардів, де часто знаходять бажані предмети. Викуп сумок ZILLI з ломбарду Перспектива — проста процедура, що дозволяє заощадити частину коштів при повній гарантії, що придбали дійсно оригінальний виріб, підтверджений висновком експерта.