Викуп швейцарських годинників

викуп годин

Елітний ломбард "Перспектива" - відомий і шанований вже десятки років - здійснює негайний викуп годинника за вигідною для клієнта вартістю. Викуп елітного годинника б/у - швейцарських, німецьких, японських - робиться за кращою вартістю після професійної оцінки експертом.

 • Audemars Piguet - люксовая марка, кожен виріб якої збирається вручну.
 • Breguet - відома марка, яка свого часу красувалася на руках королів і полководців, а сьогодні користується успіхів у президентів і публічних людей.
 • Викупляємо Panerai - новий і вживаний годинник, який відрізняється високою точністю і стійкістю до фізичних дій.
 • Patek Philippe - ця марка прославилася найдорожчими виробами за всю історію годинної майстерності.
 • Richard Mille - пропонуємо продати цей годинник за самою можливо високою ціною, адже це найпопулярніші годиннички серед мільйонерів - символ розкішного життя.
 • Rolex - відома американська марка, купівля якої вважається у американців пропуском у світ сильних і успішних людей.
 • Здійснюємо терміновий викуп елітного швейцарського годинника Вашерон Костянтин - би/у і нових. Це престижна женевська марка.
 • У нас можна продати вироби Ulysse Nardin - передовій компанії, на яку орієнтуються початківці виробники і яку цінують колекціонери.

Зрозуміло, окрім перерахованих брендів ми приймаємо і інші відомі вироби швейцарського, німецького, американського походження. Це A.Lange & Sohne, Audemars Piguet, Alain Silberstein, Bovet, Breguet, Blancpain, Breitling, Bvlgari, Cartier, Chopard, Chronoswiss, Corum, Cvstos, Daniel Roth, De Grisogono, De La Cour, Franck Muller, Franc Vila, Gerald Genta, Girard - Perregaux, Graham, Harry Winston, Hysek, Hublot, IWC, Jaeger - LeCoultre, Montblanc, Omega, Panerai, Parmigiani, Patek Philippe, Piaget, Perrelet, Richard Mille, Roger Dubius, Rolex, Ulysse Nardin, Urwerk, Vacheron Constantin, Zenith. Якщо ви хочете продати годинник, відсутній в списку, подзвоните нам для уточнення інформації. Якщо ви хочете продати годинник, відсутній в списку, подзвоните нам для уточнення інформації. Що робити, якщо вашого годинника немає в списку? Це не означає, що ми не викупимо ваш виріб. Просто подзвоніть нашому менеджерові і уточните, чи працюємо ми з цією маркою.

Викуп годинника здійснюється за дуже вигідними цінами.

Терміновий викуп швейцарського годинника б/у можливий в день приїзду в елітний ломбард.

Чому фірмовий годинник краще віднести в елітний ломбард?

Потрапляючи у важку життєву ситуацію, вихід з неї безпосередньо залежить від наявності фінансів, люди іноді втрачають пильність і в гонитві за швидкими грошима можуть втратити ще більше. Дійсно, важко роздумувати тверезо, коли трапляється щось екстрене. Як правило, люди при цьому потрапляють на приватних перекупників, які пропонують зовсім невеликі гроші, або на шахраїв, які обіцяють терміново і багато, але в результаті пропадають з виробом.

Багато власників елітних виробів переконані, що в елітному ломбарді їм обов'язково запропонують занижену ціну. Це не так. Перевірені елітні ломбарди ніколи не обдурять своїх клієнтів, адже репутація - це головне для компаній, що бажають протриматися на ринку більше 1 року. Зрозуміло, що годинник коштуватиме дешевше, ніж нові в салоні, але все таки ви можете розраховувати на об'єктивну оцінку.

Елітний ломбард "Перспектива" пропонує повний спектр послуг, пов'язаних з викупом дорогих годинних виробів. У нас є офіси в Києві і Харкові, Москві і Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі і Ставрополі, Калінінграді і Краснодарі, Казані і Владивостоку, Нижньому Новгороді і Ростові, і навіть в Алма-Аті.

Викуп годинника може не відбутися, якщо виріб:

 • Має сумнівне походження
 • Є китайською реплікою
 • Вироблено в СРСР
 • Пластикове, з електронною "начинкою".

Якщо ваш виріб має одну з цих ознак, не варто намагатися збути його в наш елітний ломбард. Усі вироби перевіряються нашим оцінювачем по базах даних, уважно вивчається паспорт виробу і гарантійний документ. Якщо у вас є документи на годинник, фірмова коробка, то викупимо ми його значно дорожче.

На які моменти треба звернути увагу?

Продаж нового або вживаного годинника - справа відповідальна, тому що, як правило, йдеться про великі гроші. Ви повинні приблизно уявляти, на яку суму зможете розраховувати при продажі в елітний ломбард. Допомогти в цьому може перегляд сайтів вітчизняних і зарубіжних елітних ломбардів, можливо, вам повезе зустріти модель годинника, як у вас.

Багато клієнтів елітних ломбардів дивуються, коли вони приносять в елітний ломбард майже новий годинник або навіть жодного разу не надіті, а їм пропонують ціну нижче тієї, за яку вони цей годинник купував. Необхідно розуміти, що елітний ломбард - це комерційна організація, яка прагнути отримати свій відсоток прибутку від перепродажу. Якщо вона купить годинник за ціною виробника, то або їй доведеться ставити ціну вище, ніж в салоні, або спрацює собі в збиток.

Ми намагаємося запропонувати клієнтові максимально прийнятний за вартістю варіант, але і у збиток працювати не можемо. Доводиться шукати золоту середину. Якщо вам треба продати годинник не терміново, ви можете скористатися послугою "комісійний магазин". Так ви продасте виріб за тією вартістю, яку вважаєте адекватною.

Ми запрошуємо вас відвідати наш офіс, якщо ви хочете вигідно продати годинник або отримати позику під заставу елітного виробу. Елітний ломбард "Перспектива" - надійний в усіх відношеннях партнер, який виручить вас в найскладнішій фінансовій ситуації. Ми сподіваємося, що співпраця з нами стане для вас приємною і зручною, як і для тисяч наших клієнтів в Росії, Україні і Казахстані.

Завантажити файл 0.16 mb,