Arnold & Son HM Perpetual Moon – вершини майстерності

Arnold & Son HM Perpetual Moon – унікальний годинник, так як його історія пов’язана з багатим британським минулим, а втілена справжніми швейцарськими майстрами. Нова модель від Arnold & Son представлена у яскравому полірованому корпусі з нержавіючої сталі. Красу годинника підкреслює темно-синій гільошований циферблат, на якому велично розташувався індикатор фази Місяця.

HM Perpetual Moon зберігають естетичні коди мануфактури і висловлюють прихильність марки до астрономічної індикації в традиційних годинниках. Головною родзинкою новинки є велика апертура місячного індикатора, що розташувалася уздовж верхньої половини циферблату.

Годинники з колекції Royal створюються під натхненням від історичних примірників, вироблених засновником марки Джоном Арнольдом для королівської знаті і, зокрема, короля Георга III. У HM Perpetual Moon втілилися кращі якості часової майстерності, яка відточувалася століттями, а також класичні способи і стилі обробки.

Arnold & Son HM Perpetual Moon – високий рівень оформлення

Годинник Arnold & Son HM Perpetual Moon являє собою технічну та естетичну досконалість. При порівняно невеликому наборі функцій годинник виглядає приголомшливо. Це все завдяки витонченому мистецтву обробки і оформлення циферблату. Хвилясте гільоше темно-синього кольору на циферблаті надає лицьовій стороні годинника особливу глибину і шарм.

Майстру гравіювання вдалося передати неймовірну реалістичність супутника Землі. Індикатор фази Місяця займає всю верхню частину циферблата і притягує до себе основну увагу. До руху всі функції приводяться за допомогою ексклюзивного годинникового механізму з ручним заводом A&S1512. Мануфактурний калібр був розроблений спеціально для цієї моделі. Механізм забезпечує безпрецедентні дев'яносто годин запасу ходу.

Калібр оброблений в кращих традиціях високого часового мистецтва. Його прикрашають знамениті женевські хвилі, перлаж, поліровані вручну деталі, на мостах і кутах знята фаска. І лицьова, і задня частина корпусу вкриті сапфіровим склом з особливим покриттям, що захищая від відблисків. Така конструкція дозволяє насолоджуватися роботою механізму тим, хто купує швейцарські годинники.

Arnold & Son HM Perpetual Moon – складність місячного механізму

Годинник Arnold & Son HM Perpetual Moon представляє один з найточніших індикаторів фаз Місяця. Похибка роботи механізму складає всього один день на сто двадцять два роки. Виправити це відхилення можна за допомогою спеціальної коректуючої кнопки на корпусі. Одне натискання забезпечує синхронізацію даних на наступні сто двадцять два роки.

Нова модель від Arnold & Son відрізняється винятковою естетикою. Великий диск місяця в діаметрі становить одинадцять міліметрів. Апертура астрономічного індикатора лежить на циферблаті від десяти до двох годин. Крім цього, відтворений супутник Землі є приголомшливо реалістичним. Тривимірна скульптура Місяця до цього не зустрічалася ні в одному з годинників, представлених у часовому ломбарді. Гравіювання місячної поверхні виконане вручну.

Сам годинник HM Perpetual Moon представлений в корпусі з нержавіючої сталі діаметром сорок два міліметри. Форма корпусу кругла, структура - ступінчаста. Такий дизайн дозволяє годинникові щільно сидіти на зап'ясті. Нова модель комплектується елегантним чорним ремінцем зі шкіри алігатора, зшитим вручну.