Audemars Piguet Chronograph QEII Cup на честь королівських скачок

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition - годинник з дуже довгою назвою, який стали однієї з найочікуваніших новинок 2015 року. Модель була створені спільно з жокей-клубом Гонконгу на честь проведення 17-го кубка Audemaris Piguet королеви Єлизавети II.

Незважаючи на такий урочистий привід, годинник виглядає дуже класично і елегантно, значно відрізняючись за стилем від інших взірцівсерії Royal Oak Offshore. У порівнянні зі своїми попередниками, які іноді зустрічаються в часовому ломбарді, Audemaris Piguet Royal Oak Chronograph мають дещо видозмінений зовнішній вигляд з видовженими індексами і більш чітким малюнком на циферблаті.

У новинки дещо збільшений корпус, діаметр якого становить сорок один міліметр, однак, завдяки грамотному поєднанню параметрів діаметру і товщини, годинник став більш зручним та легким. Каучуковий ремінь і титановий корпус надають моделі особливу легкість і делікатність, викликаючи лише найпозитивніші відчуття під час носіння на зап'ясті.

Audemars Piguet RO Chronograph QEII Cup в сірому амплуа

Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition - ще одна пам'ятна сторінка історії швейцарської мануфактури. Шанувальники Piguet завжди з величезним інтересом стежать за розвитком модельного ряду улюбленої мануфактури, тому вихід новинки для них перетворюється на справжнє свято.

Кожен новий продукт швейцарської мануфактури стає об'єктом жадання і пильної уваги, тому недивно, що дизайнери Audemars Piguet прикладають неймовірні зусилля для того, щоб не розчарувати улюблених клієнтів. Репутація Будинку Piguet створювалася більще ніж століття, і завоювала звання одного з найвидатніших виробників годинників класу люкс.

Модель Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition виконана з матованого й полірованого титану класу 2. Дуже ефектно виглядають відполіровані до блиску поверхні на корпусі і безелі. Титан, як матеріал корпусу, дуже вдалий тим, що, на відміну від нержавіючої сталі, він дуже легкий, але в той же час міцний, і це дозволяє власнику практично не помічати годинник на своєму зап'ясті.

Каучуковий ремінь виглядає дуже незвично і виграшно за рахунок цікавого поєднання кольорів, повністю змінюючи ранню концепцію марки. Особливо ефектно виглядає обличчя двоколірного сірого циферблата, виконаного в одній колірній гамі з корпусом і ременем. Інші характеристики Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition повністю відповідають базовій моделі з класичним трикомплексним компонуванням і апертурою дати в позиції 4:30.

Audemars Piguet QEII Cup - гідне доповнення колекції

Годинниковий механізм розкішної моделі може похвалитися найсучаснішими характеристиками, такими як автозавод, функція хронографа, частота роботи 21600 пк/год і сорок годин запасу ходу. Механізм прикрашений в кращих традиціях годинникового мистецтва: поліровані кути зі знятою фаскою, золотий ротор, женевські хвилі і кругове зерніння.

На жаль, ці чудові деталі неможливо розглянути через цільну задню частину корпусу, однак ми впевнені, що майбутньому власнику Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition напевно сподобається такий дизайнерський задум. Купити швейцарський годинник можна за 27400 євро. Новинка випущена лімітом з двохсот примірників, тому, якщо вам припав до серця годинник Audemars Piguet Royal Oak Chronograph QEII Cup 2015 Limited Edition, то варто поспішити оформити замовлення вже сьогодні.