Експертиза

Якщо Ви плануєте купити годинник на стороні, але не упевнені в їх достовірності, ми можемо Вам запропонувати послугу експертної оцінки абсолютно безкоштовно.

При цьому ми перевіримо:

  • новий годинник або все-таки ними користувалися;
  • полірувався годинник чи ні;
  • оригінальність коробки і документів;
  • при необхідності технічний стан годинника.

Для проведення експертизи ми з радістю запрошуємо Вас в наш офіс, де в умовах абсолютної безпеки і комфорту Ви зможете дізнатися все про годинник або ювелірні прикраси, які плануєте придбати.

Експертиза виробів

У годинному ломбарді-магазині "Перспектива" ви можете продати вживані і нові годинники, а також ювелірні вироби. Щоб точно знати вартість кожного предмета, необхідно буде зробити його оцінку. На відміну від звичайних ломбардів, у нас працюють висококваліфіковані фахівці, які точно можуть визначити ціну предмета.

Експертиза годинників

Якщо у вас виникла необхідність продати оригінальний швейцарський годинник, ми в короткі терміни проведемо експертизу, і ви отримаєте на руки суму, що відбиває реальну вартість своєї речі. Щоб звернутися до нас, вам потрібні документи на годинник, отриманий від продавця при купівлі. Експертні висновки швейцарського годинника у нас виконуються в короткі терміни. Ми перевіряємо вироби на достовірність, оцінюємо його технічний стан, в деяких випадках рекомендуємо ремонт.

Експертиза ювелірних виробів

Ми точно визначаємо марку виробу і його модель. Серед наших співробітників є фахівець - гемолог, який може оцінити камені в прикрасах. На відміну від звичайних ломбардів, ми приймає елітні ювелірні вироби за ціною, що відбиває їх реальну вартість. Експертиза діамантів в прикрасах допоможе упізнати вам точну вартість у тому випадку, якщо це подарунок.

Ціна статусних речей

У нашому ломбарді ви можете отримати до 70% від нового годинника або ювелірних виробів, а віддаючи товар на реалізацію - до 80% їх вартості. Це найбільш вигідна пропозиція для володарів елітних аксесуарів і коштовностей.

Щоб скористатися нашими послугами, вам треба зв'язатися з нашими менеджерами по контактних телефонах: +38(050) 999-61-99, +38(044) 280-65-66