Оцінка годинників

Викуп оригінального швейцарського годинника ломбардом "Перспектива" здійснюється на вигідних для клієнта умовах. Щоб призначити правильну ціну на пропонований клієнтом годинниковий механізм, потрібна точна оцінка годинника фахівцем. В першу чергу, виріб перевіряється на достовірність шляхом перевірки його по базах даних. Крім того, оригінальність годинника клієнт може підтвердити документами на виріб.

6112951107cb633539506377c0c39ef4.jpg

Оцінка швейцарського годинника

Які чинники роблять вплив на підсумкову ціну виробів?

1. Оригінальність.

Ми приймаємо тільки справжній швейцарський годинник. Ломбард-магазин "Перспектива" в окремих випадках оцінює і викупляє годинник без документів, але будьте готові, що в цьому випадку підсумкова ціна на виріб може бути трохи нижча.

2. Міра зношеності

Фахівець при оцінці годинника з легкістю може визначити: нові вони або вже були у вживанні. За годинник би/у буде призначена ціна нижче, ніж за нові. При оцінці враховується стан годинника і точність їх ходу.

3. Модель і марка

Вартість годинника безпосередньо залежить від виробника, моделі. Деякі швейцарські компанії роблять унікальний годинник під замовлення, інші орієнтовані на ширшу аудиторію, роблячи годинник в універсальному стилі. Природно ціна істотно різнитиметься. Крім того при встановленні ціни враховується популярність моделі, дата продажу і наявність гарантії.

Хочете провести оцінку годинника перед продажем?

Віддаючи виріб в годинний ломбард "Перспектива" на реалізацію, ви зможете отримати готівкою 80т ціни вашої моделі в магазині, а віддаючи виріб під заставу, ви отримаєте суму у розмірі 60т ціни нового годинника.

Розпочати роботу з нашого ломбарду ми рекомендуємо з онлайн-оцінки годинникового механізму, щоб з'ясувати його попередню вартість.

Але якщо ви хочете відразу почути точні цифри, зв'яжіться з нашими менеджерами по вказаних на сайті телефонах. Разом ми призначимо час проведення експертизи.

Ми готові оцінити ваш годинник через WhatsApp , Viber , Telegram
Контактный номер +38 (050) 999-61-99

Живу не в Москве. Как приобрести у вас часы?
По предоплате отгружаем по РФ и странам ТС.
Можно ли сдать Вам в ломбард часы марки Hugo Boss. Они в отличном состоянии и с документами.
Мы не покупаем изделия марки Hugo Boss
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, почему в часовых ломбардах не принимают часы марки Tissot? Часы оригинал, с бриллиантами 1.3 карат Спасибо!
Часы Tissot для ломбардного дела малоценны. Вам также не выгодно будет их продавать.
Хочу продать часы Rolex Cosmograph Daytona из стали, не в рабочем состоянии!! Свои!!!! документы были потерянны во время переезда!!!
Звоните.
Здравствуйте, хотелось бы уточнить как можно обговорить скидку на часы, если заказывать их из другого офиса ( в другом городе)
По телефону.

Где можно продать натуральный черный бриллиант с сертификатом. Выдан между народным геммологическим центром. Я нахожусь в Уфе.
Звоните
Могу ли я сдать в ваш ломбард Chopard miss Happy earring серьгу (к сожалению одна)
К сожалению некомплект = лом. Мы ломом не занимаемся.

Пришлите пожалуйста предварительную оценку часов Jaeger-LeCoultre Master Control World Geographic 1528420 без документов спасибо
Нужно понимать состояние и прочие нюансы - заполните форму онлайн заявки или звоните.

А у Вас есть вакансии?
Часовому ломбарду Перспектива требуется секретарь/помощник руководителя.Требования: материальная ответственность девушка от 22 до 35 лет образование высшее‚незаконченное высшее уверенный пользователь ПК желание работать желательно опыт работы в сегменте l

Я живу не в Москве. Хотел бы отправить на оценку часы. Каким способом это можно сделать?
Воспользуйтесь online - оценкой часов. Это позволит Вам легко и быстро оценить стоимость Вашего изделия