Купівля ювелірних виробів з діамантами

Продавши ювелірний виріб з діамантом, ви можете надовго вирівняти своє фінансове положення або розв'язати проблему з боргами. Питання: де продати діаманти в Україні найвигідніше для себе?

Де дорого продати або закласти ювелірний виріб з діамантами в Києві?

Скупка ювелірних виробів з діамантами - одно з напрямів діяльності ломбарду "Перспектива". Якщо ви хочете продати ювелірний виріб з діамантом, знаходячись в Києві, то саме наша компанія готова запропонувати саму гідну ціну за вашу прикрасу. Наш експерт правильно оцінить ваш ювелірний виріб, і ви отримаєте максимум вигоди за нього. Ми готові купити прикрасу з найунікальнішим і більшим діамантом Graff, Tiffany, Chopard і інших ювелірних будинків. У нас ви зможете продати прикрасу швидко, надійно і безпечно.

Хочете купити прикрасу з діамантом в ломбарді "Перспектива"?

Купівля прикрас з великим діамантом і не дуже - це грамотна інвестиція в майбутнє. Купити прикрасу з діамантом в Києві можна у будь-якому ювелірному салоні, але не завжди ця купівля може виявитися вигідною для вас, особливо якщо метою є не сама прикраса, а збереження засобів. Купивши прикрасу з діамантом 10 карат в ломбарді "Перспектива", а не в ювелірному магазині, ви зможете серйозно заощадити, хоча цінність виробу буде та ж сама.

Прикраси з діамантом - кращі друзі не лише дівчат, але і знаменитих осіб, і успішних бізнесменів. Адже у разі чого діамантові прикраси можна продати дорого, тому що ціна на них постійно росте.

Купуємо елітні ювелірні вироби таких фірм, як: Audemars Piguet, B.A. Jewelry, Baccarat, Barroti, Bellini, Benardi, Bochic, Boucheron, Breguet, Bucherer, Bvlgari, Carlo Luca della Quercia Gioielliere, Carrera y Carrera, Cartier, Casa Gi, Chaumet, Chimento, Chopard, Christian Dior, Christopher Murphy, Crivelli, Damiani, de GRISOGONO, DeBeers, Dior Jewelry, ESCADA, Faberge, Garrard, Gavello, Gellner, Gianni Lazzaro, Gilan, Giorgio, Visconti, GRAFF, Grimoldi, Harry Winston, H.Stern, Jacob & Co, Jewellery Theatre, Jofisa, Kati, Korloff, Kria, Krukov, Lorre Rodkin, Louis Vuitton, Mario Panelli, Maubossin, Maximilian, Mikimoto, Palmiero, Pasquale Bruni, Patek Philippe, Piaget, Pomellato, Roberto Bravo, Roberto Coin, Stefan Hafner, Stephen Webster, Tiffany & Co, Van Cleef & Arpels.

Скупка прикрас з діамантами: умови

  • Ми готові купити будь-яку прикрасу з діамантом від 1 карата.
  • Він лайн оцінка можлива за наявності сертифікату GIA Gemological Institute of America(окрім GIA mumbai), HRD Antwerp. Усі інші прикраси з іншими сертифікатами на камені оцінюються тільки на місці нашим фахівцем.
  • Чесна і об'єктивна оцінка виробів експертом.
  • Викупляємо прикраси з кольоровими каменями. Блакитні, червоні, рожеві діаманти.
  • Купуємо так само вироби які можуть бути прикрашені рубінами, сапфірами, смарагдами з "правильними" сертифікатами GRS, Gubelin, AGTA Gemological.
  • Від вас досить 1-го документу, що засвідчує особу.
  • Проводимо оцінку і угоду за 1 день!
  • Увага! Ми не приймаємо в заставу і не викупляємо прикраси з чорними діамантами.

1767baccea05742d3e20a295c941414c.jpg

Від себе ми гарантуємо надійність угоди, будьте упевнені: у нас ви зможете продати прикрасу з діамантом в комфортних і безпечних умовах. Оцінка прикрас з діамантами проводиться онлайн і на особистій зустрічі в офісі.

Крім того ви зможете отримати детальну консультацію від кваліфікованого фахівця з приводу експертизи, сертифікації, запоруки або скупки прикрас з діамантами. Головне, що отримує клієнт в нашому ломбарді - це заощадження часу, адже, як відомо, немає нічого дорожчого за цей ресурс.

Якщо хочете вигідно продати прикраси яке прикрашають діаманти це можна зробити в нашому салоні в Києві - дзвоніть!

З усіх питань оцінки і покупки ювелірних виробів пишіть сюди +38(050) 999-61-99

Tether