Скупка годинників

Скупка годинників - в Києві досить поширена послуга. Її пропонують як спеціалізовані елітні ломбарди, так і перекупники-приватники. Ми щиро не радимо навіть розглядати можливість звернення до другої категорії, оскільки співпраця з ними не лише не вигідна, але більше того, навіть небезпечно! Величезна кількість людей, що бажають продати цінні вироби (фірмовий годинник, золото, предмети старини і мистецтва) швидше, виявляється обдуреними шахраями. Уся справа в лазівках в договорі, або взагалі у відсутності останнього.

Скористатися послугами елітного ломбарду - рішення розумніше. У терміновості скупки елітного оригінального швейцарського годинника б/у елітні ломбарди не поступаються перекупникам, а ціни, що призначаються за вироби, об'єктивніші і вищі. Крім того, усі обов'язки елітний ломбард прописує в типовому договорі купівлі-продажу, який є гарантом законності угоди.

Елітний ломбард "Перспектива" здійснює скупку швейцарських годинників в Києві. У нас ви можете продати б/у годинник елітних швейцарських брендів :

 • Audemars Piguet - відома марка швейцарського годинника, кожен екземпляр такого годинника збирається руками досвідчених майстрів
 • Breguet - "політична" марка, такий годинник часто можна побачити на руках сильних світу цього(у тому числі президентах і монархах)
 • Panerai - годинник, здатний витримати великі тиски, морські глибини, магнітні випромінювання і інші підвищені навантаження(створювалися вони для італійських підводників)
 • Patek Philippe - дорогі вироби які прикрашають зап'ястки олігархів.
 • Richard Mille - неймовірно стильний, точний і високотехнологічний годинник.
 • Rolex - кожен американець, що мріє вибитися в "люди", мріє про такий годинник - символ багатства і влади.
 • Ulysse Nardin - дорогий годинник, який втілює собою зразок годинної майстерності.
 • Vacheron Constantin - оплот традицій мистецтва складання точного і стильного годинника.
 • A.Lange & Sohne - німецький бренд, що виробляє годинник високої якості і конкурує з відомими швейцарськими брендами.
 • Alain Silberstein - французький годинник, що відрізняється життєрадісним сучасним дизайном.
 • Bovet - купимо новий або вживаний годинник за вигідною ціною.
 • Blancpain - годинна марка з багатою і довгою історією, із задоволенням купимо дорого цей годинник.
 • Breitling - кожен виріб цієї фірми відрізняється неповторним стилем, розкішшю і функціональністю.
 • Bvlgari - італійський годинник, який підкорив світ бездоганним дизайном, точністю і шиком.
 • Cartier - кожна нова модель Картье відрізняється красивим зовнішнім виглядом і складним механізмом усередині.

Якщо вашого годинника в цьому списку немає, обов'язково подзвоните нам і уточните, чи приймаємо ми цей конкретний бренд.

Які нюанси необхідно передбачати при продажі годинника в елітний ломбард?

Якщо ви маєте намір вигідно продати годинник в елітний ломбард, обов'язково розглянете декілька перевірених елітних ломбардів, що мають хорошу репутацію в Києві. У таких 100 % є свої сайти з формою онлайн-оцінки, і ви можете відправити на попередню оцінку фотографії свого годинника. Краще робити фото з різних ракурсів, якщо є документи і коробка, треба сфотографувати і їх. Дізнайтеся, яку суму вам готові віддати за виріб. Вибирайте найвигідніший за ціною варіант, і дзвоните в компанію. Непогано пошукати на зарубіжних сайтах свою модель годинника, виставлену на вторинний продаж. Орієнтуйтеся на вказану ціну. При цьому орієнтуватися на ціни американських інтернет-аукціонів не варто, оскільки як правило годинник продає там не власники, а тільки посередники.

Також важливо розуміти, що вживаний годинник завжди коштує набагато дешевше, ніж новинка з бутику.

Причини для відмови

Навіть якщо у вас дорогий і якісний виріб, елітний ломбард не завжди може його прийняти. Зокрема, компанія "Перспектива" відмовиться від скупки радянського годинника, пластикового, електронного, китайського і годинника сумнівного походження. Ми із задоволенням приймаємо годинник з усіма документами, і даємо за них суму більше, ніж за відсутності документів. Наші фахівці ретельно перевіряють документи на годинник і перевіряють усі бази даних від виробників.

Безкоштовні послуги

Скупка годинників здійснюється за результатами доскональної оцінки, яку проводить ліцензований фахівець.

 • Процедура оцінювання виробу абсолютно безкоштовна. Крім того, ви можете упізнати попередню вартість свого нового або вживаного годинника через наш сайт. Внизу ви побачите форму заявки, куди можна підвантажити фотографії. Ціну виробу за результатами такої процедури вам озвучить менеджер, який зв'яжеться з вами по телефону.
 • Можливо, набагато зручніше для вас буде отримати оцінку виробу по Whatsapp, Viber або Telegram. Пишіть нам на номер +38(050) 999-61-99.
 • Також ми розуміємо, що сучасний ритм життя не кожній людині дозволяє мати хоч хвилинку вільного часу. Якщо у вас немає часу приїхати в наш офіс, ми самі можемо приїхати до вас додому або в офіс, щоб оцінити ваші коштовності, годинник на місці. Це теж безкоштовна послуга.
 • Якщо ви вирішите скористатися можливостями комісійного магазину, то за зберігання ваших виробів, плати ми не візьмемо. До речі, якщо ви хочете продати вигідно оригінал швейцарського годинника, комісійний магазин "Перспектива" допоможе вам здійснити цей задум. Через магазин ваш годинник буде проданий за вартістю, яку ви рахуєте найбільш вигідною .

Отже, підведемо підсумки.

Елітних ломбардів, які здійснюють скупку дорогих виробів за високою ціною, не так вже і багато. Молоді організації мало піклуються про свою репутацію і бажають витягнути максимальний прибуток з кожного клієнта, у зв'язку з цим занижують реальну оцінну вартість виробів.

Тому краще відразу звертатися у великі організації, такі як елітний ломбард "Перспектива". По-перше, вони бережуть репутацію і дивляться вперед. Добра слава і зростаюча кількість клієнтів відшкодовують їм відносно невисоку плату за послуги.

По-друге, великі компанії легше збирають великі суми для скупки дорогих виробів.

По-третє, у великих компаніях, що тривалий час перебувають на ринку, краще розвинений сервіс і система безпеки. З ними ви можете бути упевнені за збереження матеріальних цінностей.

Співпраця з елітним ломбардом "Перспектива" здійснить ваші найзаповітніші мрії і врятує від найважчих непередбачених обставин. Все, що для цього треба, - подзвонити нам і призначити слушний вам час візиту. Разом з менеджером ви виберете день і годину, і вас обслужать без черг і очікування.

Завантажити файл 0.01 mb,

Tether