Що таке годинниковий ломбард: місія підприємства, ваші перспективи, наш професіоналізм

Наша місія

Усі Наші співробітники це закохані у свою справу професіонали які з радістю допоможуть Вам у вирішенні питань пов'язаних з придбанням нових виробів або продажем або запорукою ваших. Нам дорогий час клієнта і тому будь-яке Ваше питання не залишиться без уважного розгляду і рішення в найкоротший строк. Для цього наші співробітники мають усі технічні і фінансові інструменти.
Тому усі наші клієнти залишаються згодом нашими добрими друзями.

Час так швидко проходить, хоча з ексклюзивним годинником стежити за цим процесом набагато приємніше.

Ми купуємо і беремо в заставу

Наш годинниковий ломбард придбає годинники елітних швейцарських марок і ювелірні вироби, такі як A. Lange & Sohne, Alain Silberstein Audemars Piguet, Бланпа, Bovet, Бреге, Breitling, Bvlgari, Cartier, Cecil Purnell, Chopard, Chronoswiss, Corum, Cvstos, Daniel Jeanrichard, Daniel Roth, De grisogono, De Witt, Dubey & Schaldenbrand, Franc Vila, Franck Muller, Girard Perregaux, Graham, Harry Winston, Hublot, IWC, Jacob & Co, Jaeger LeCoultre, Жаке Дро, Jorg Hysek, Maurice Lacroix, Омега, Panerai, Parmigiani Fleurier, Patek Philippe, Piaget, Pierre Kunz, Richard Mille, Roger Dubuis, Rolex, Romain Jerome, Ulysse Nardin, Vacheron Constantin, Zenith, GRAFF, de GRISOGONO.

Інформація про ломбард

Терміново потрібні гроші? У такій ситуації може опинитися кожен! Швидке і надійне рішення проблеми пропонує годинний ломбард "Перспектива". Ви можете продати чи закласти на найвигідніших умовах елітні швейцарські або ювелірні вироби. Адже золото і срібло елітний годинник не просто прикрашає наше життя, але і забезпечують можливість пережити непередбачені ситуації і критичні моменти. Купити їх - означає інвестувати у свій добробут.

Наш годинний ломбард визнаний кращим за версією журналу


З 2011г. є атестованим продавцем
міжнародної біржі годинникаЛомбард "Перспектива" - кращий елітний ломбард за версією передового інформаційного ресурсу про ломбарди Росії

РБК Випуск №1, 13 лютого Ломбардний бізнес


Представництва ломбарду в Росії: Москва, Санкт-Петербург, Владивосток, Єкатеринбург, Алма-Ата, Казань, Краснодар, Ростов на Доні, Нижній Новгород.

Представництва ломбарду в Україні: Київ.

Швидке оформлення.
Ваші фінансові утруднення тимчасові, і вирішувати їх слід оперативно. Ломбард годинника "Перспектива" - це, без перебільшення, найшвидший і абсолютно надійніший спосіб отримати необхідну вам суму. Ломбардний кредит - це експрес-кредит, який оформляється без поручителів. На відміну від банківських кредитів, які далеко не завжди видаються просто і швидко, в нашому ломбарді для вирішення проблеми у більшості випадків досить просто мати на руках паспорт. Наші кваліфіковані співробітники складуть для вас офіційний договір ломбардного кредиту. Уся процедура оформлення кредиту гранично проста і зрозуміла.

Максимальні позики.
Вигідні умови роботи ломбарду дозволили завоювати довіру і чудову репутацію широкого кола покупців і клієнтів. У оцінці ювелірних виробів беруть участь висококласні фахівці з серйозним досвідом роботи і відповідним сертифікатом. Елітні швейцарські чи ювелірні вироби завжди оцінюються професійно і об'єктивно - а, отже, по гідності.

Зручно, надійно, оптимально.
Ломбард гарантує повну конфіденційність при здачі товару під заставу, а також дбайливе поводження з предметами запоруки і бездоганні умови зберігання. Увесь час, поки дорога для вас річ знаходитиметься в ломбарді, ви можете бути спокійні за її збереження. Вона повернеться до вас в тому ж стані, в якому була на момент здачі під заставу. Більше того, на час знаходження Вашого майна під запорукою наш ломбард може провести планове техобслуговування, поліровку, заміну ремінця або які те інші необхідні роботи. Це необов'язкова умова, просто якщо у Вас виникне таке бажання, ці роботи можна провести і тоді після отримання Вашого майна з під запоруки Ви отримаєте її в змозі близькому до новому. А це завжди приємно.

Ломбард "Перспектива" закуповує елітні ювелірні прикраси за вигідними цінами. Купівля ювелірної продукції і елітного годинника - прекрасний спосіб вкладення коштів. Ми представляємо широкий асортимент годинника VIP- класу від відомих швейцарських брендів, а також різноманітну ювелірну продукцію.